KONST / Litografier / Färglitografi 3832157
*
nr 383 2157
Färglitografi
Vaserely, 212/250, 57x54
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 oktober 2005
kl 16:30:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/10 16:01:16
1
700 kr
23/10 00:14:50
2
1.000 kr
24/10 12:58:23
3
800 kr
24/10 13:01:54
3
900 kr
24/10 13:04:47
3
1.000 kr
24/10 15:57:29
3
ledande budet*
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad vaserely
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Färglitografi
nr 383 2157
Färglitografi
Vaserely, 212/250, 57x54
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 oktober 2005 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/10 16:01:16 | 1 | 700 kr |
23/10 00:14:50 | 2 | 1.000 kr |
24/10 12:58:23 | 3 | 800 kr |
24/10 13:01:54 | 3 | 900 kr |
24/10 13:04:47 | 3 | 1.000 kr |
24/10 15:57:29 | 3 | ledande budet* |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad vaserely
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27